Andrzej Piaseczny / Opole 20.07.2019r

Andrzej Piaseczny / Opole 20.07.2019r

Już 20-go lipca na deskach Amfiteatru w Opolu odbędzie się wyjąkowy koncert Andrzeja Piasecznego. Wakacyjny klimat, największe hity, takie jak "Słowa", "Śniadanie do łóżka", "Chodź, przytul, przebacz" - musisz tam być z nami! Bilety online dostępne już od 40zł

Po pełnym wspomnień jubileuszowym roku 2017, w którym Andrzej Piaseczny świętował 25 lat na scenie muzycznej, przyszedł czas na nowy rozdział w jego karierze! Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów nie zwalnia tempa - w międzyczasie pojawił się jego nowy, wyczekiwany krążek! Album "O mnie, o tobie, o nas", zawierający kompozycje Ani Dąbrowskiej, to płyta nie  tylko dojrzała, ale też zaskakująco pogodna. - Tak, jestem uśmiechniętym, szczęśliwym człowiekiem - mówi o sobie wokalista, równocześnie opisując nastrój albumu. Na koncertach oczywiście nie zabraknie też znanych i od lat uwielbianych przez publiczność utworów z poprzednich płyt artysty.

 Andrzej Piaseczny Opole

Andrzej Piaseczny obecny jest na scenie już ponad 25 lat, wpaniały Artysta z przepieknym głosem! Jego koncert w Opolu to bez wątpienia wyjątkowe wydarzenie! 

Bilety online dostępne już od 40zł, zapraszamy!

20 lipca
Sobota, godz. 20:00

Opole
Amfiteatr Tysiąclecia, Piastowska 14A, 45-081 Opole


Skomentuj:

Dziękujemy za dodanie komentarza.


   |   

Wiadomość